SUTEK ÇEVRE

Hakkımızda SUTEK

Hakkımızda

Sutek Çevre, kurulduğu ilk yıldan bu yana çevre sorunlara ait çözümlere ışık tutmaya devam etmektedir. Hasköy sanayi sitesinde inançla başlayan yolculuğumuz, bugün 3600 m² kapalı, 1200 m² açık imalat alanları ve 4 katlı 650 m² idari binası ile Gebze’de, sektöre yön verenler arasında çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızda Çevre, Makine, İnşaat, Elektrik, Endüstri Mühendislerinin yanı sıra etkin ve tecrübeli tekniker ve teknisyen kadrosu, otuzu aşkın idari, kırkı aşkın imalat ekibi ve montaj-servis birimleriyle yüzü aşkın personeli bünyesinde bulundurmaktadır. Anahtar teslim projelerden, tasarım, inşaat, mekanik ekipman üretimi, elektrik imalat ve otomasyon dalları dahil faaliyet gösteren firmamız, tüm bu iş gruplarını kendi çatısı altında sağlamakta olup, güçlü ekibi ve yapısıyla her geçen gün imza attığı projelerin sayısını arttırmaktadır.

Misyon & Vizyon

Türkiye ve Dünya’da doğal kaynakların muhafaza edilebilmesi için tüm çevre sorunlarına çözümler üretebilen, sürekli büyüyen, teknolojiye yön verebilecek tasarımların odak noktası olabilecek, sayılı firmalar arasında yer almaktır.

Türk sanayisinin, arıtma sektöründe büyümesine katkı sağlayan, çevre sorunlarına çözüm için en iyi cevapları sunabilen, müşterilerine pratik, ekonomik ve en etkili çözümleri sunan bir kuruluş olmaktır.

01Değerlerimiz

Muhakkak ki hedeflerimize ulaşabilmek için en büyük inancımız, belirttiğimiz değerlerimizdir,

02Tecrübemiz

Mekanik, Elektrik, İnşaat gruplarının tamamını kendi bünyemizde yapmanın gururu ile, yapılan tüm çalışmalarda tasarım ve ürünlerin daha iyiye gidebilmesi için gösterdiğimiz mücadele ile edindiğimiz tecrübe, en büyük değerimizdir.

03Ürün sonrası hizmetlerimiz

İrili ufaklı tüm ürünlerimizin, çalışma ömürlerini maksimum seviyelerde tutabilmek için satış sonrası hizmetlerimiz en güvendiğimiz değerimizdir.

04Ekibimiz

Onun üzerinde farklı meslek gruplarında çalışmalarına devam eden çalışanlarımız, inançları ve idealleriyle en güçlü değerimizdir.
SUTEK ÇEVRE

Politikalarımız

Arıtma sektöründe inşaat, mekanik, elektrik gruplarında yaptığımız tüm çalışmalarda politikamız; ihtiyaç duyulan tüm taleplerin, minimum maliyet, en uzun ömür, en etkili çözüm, güvenli ve güvenilir sonuç verebilen ürünlere imza atmaktır. Bu çalışmalar esnasında, optimum süre, asgari iş gücü, hata ve kayıp ile en kaliteli ürünleri ortaya koymak kalite politikamızın temelidir.

Devam Et)
https://amwerk.bold-themes.com/hamburg/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/post_17-1280x1280.jpg

Sertifikalar

Firmamız, yıllardır süregelen bir özveriyle, müşterilerimize en yüksek kalite standartlarını ve güvenliği sağlama taahhüdünde bulunmaktadır. Bu taahhüdümüzü somutlaştırmak ve işimizin önemini vurgulamak için ISO ve OHSAS sertifikalarına sahip olmanın ne kadar kritik olduğunu anlamaktayız.